w poszukiwaniu zakończenia

"Lord Voldemort sieje zamęt wśród czarodziejów, kiedy Syriusz Black otrzymuje zadanie, którego sam nie rozumie. Zagubiony wśród lasów Leonoscars próbuje odpowiedzieć na pytania, których nikt nie zadał, by skończyć coś, co się nawet nie zaczęło..."

Pierwsze pokolenie
Bohaterowie: Syriusz Black, James Potter, Lily Potter, Emelina Vance, OC
Ograniczenie wiekowe: +16
Status: niezakończone
Gatunek: przygodowe 


Kilka słów ode mnie 


"W poszukiwaniu zakończenia" to FF, które zaczęłam tworzyć  w 2014 roku po długiej przerwie od pisania w ogóle. Przez długie 2 lata uczyłam się na nim powrotu do świata, z którym czuję się niesamowicie związana, aż w końcu w roku 2016 udało mi się doprowadzić historię do końca. 

Tutaj postaram się ją publikować w słusznych odstępach czasu, żeby mieć czas na poprawę ewentualnych błędów i po prostu ją przeczytać. A FF będzie pod względem długości standardowe - zapewne około 20 rozdziałów. 

Głównym bohaterem tego ficka jest Syriusz w wersji takiej, jakiej go zawsze widziałam - nie taniego amanta i głupka, ale upośledzonego emocjonalnie wariata, który dla przyjaciół zrobi wszystko. Poza tym pojawią się James, Remus, Peter, Emelina i pozostali członkowie Zakonu Feniksa. 

FF jest przygodówką  w całej okazałości - można się spodziewać kilka zagadek, dużo pojedynków i szaleńczych pościgów. W mniejszym stopniu pojawią się elementy obyczajowe, psychologiczne czy romantyczne. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz